FGPLAST

GPS Plastik Lojistik Pazarlama San. Ve Tic. A.Ş.

HAKKIMIZDA

ŞİRKETİMİZİ 2009 YILINDA ADANA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE 20.000 M2 ÜZERİNE 8000 M2 KAPALI, 12.000 M2 AÇIK ALAN ÜZERİNE, ENJEKSİYON MAKİNALARI VE EKİPMANIYLA ‘’MEYVE, SEBZE VE NARENCİYE’’KASALARI ÜRETİMİ İÇİN MODERN BİR TESİS OLARAK KURDUK. DEĞİŞEN VE GELİŞEN PLASTİK SEKTÖRÜNDE ÜLKEDE VE BÖLGEDEKİ İHTİYAÇ DOĞRULTUSUNDA 2012 YILINDA TESİSİMİZE DAHİL ETTİĞİMİZ ŞİŞİRME MAKİNALARI VE EKİPMANLARIYLA ‘’ BİDON, PET ŞİŞE VE DİĞER ŞİŞİRME ÜRÜN GRUPLARI’’ ÜRETİMİNİ BAŞLATTIK. AYNI ZAMANDA MÜŞTERİLERİMİZE DAHA İYİ DAHA HIZLI HİZMET VEREBİLMEK AMACIYLA KENDİ BÜNYEMİZE DAHİL ETTİĞİMİZ TIR FİLOMUZLA SEKTÖRÜN ÖNCÜ FİRMALARI ARASINDAYIZ.

ŞİRKETİMİZ KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA EKONOMİYE, İSTİHDAMA KATKI SAĞLAMAK VE HIZLA GELİŞEN PLASTİK SEKTÖRÜNE DAHİL OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLERKEN, İHTİYAÇ DOĞRULTUSUNDA SAKSI, KOVA, SEPET vb. PLASTİK ZÜCCACİYE ÜRÜNLERİ İMALATINA DA BAŞLAMIŞTIR.
SEKTÖRDE MARKALAŞMA YOLUNDA KENDİMİZE İLKE EDİNDİĞİMİZ ‘’TECRÜBE SAĞLIK GÜVEN’’ SÖZÜNÜ İÇSELLEŞTİRMEK VE BUNU GERÇEK ANLAMDA YAPTIĞIMIZ VE YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMALARDA SİZLERE DE HİSSETTİRMEMİZ HEDEFİMİZDİR.

SON OLARAK KURUMSAL VEYA BİREYSEL MÜSTERİ AYIRT ETMEDEN TEKNOLOJİMİZİN VE KAPASİTEMİZİN ÇOK ÜSTÜNDE PERFORMANSLA YASAL ÇERÇEVELER İÇERİSİNDE SİZLERİN DEĞERLİ İSTEK VE ÖNERİLERİ DOĞRULTUSUNDA HİZMET ETMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ…